Baro stalas su judinama lentyna, juodas, 138x39x110cm

176,18 €
compare Palyginti
Savo judinamos lentynos dėka, mūsų baro stalas yra puikus pasirinkimas ribotos erdvės kambariams. Šiuolaikiško dizaino dėka, stalas bus prašmatnus akcentas jūsų virtuvėje ar valgomajame. Pagamintas iš tvirtos medienos drožlių plokštės, jis yra patvarus, stabilus ir lengvai valomas. L formos rėmas ir stalą sutvirtinantis trikampis suteikia jam optimalaus stabilumo. Be to, idealaus aukščio ir specialaus dizaino dėka, šis aukštas stalas neabejotinai papildys jūsų namų apdailą. Jauskitės patogiai ir mėgaukitės gėrimu ar patiekalu su savo šeima ar draugais! Baro stalą lengva surinkti.
Mokilizingas.lt - naujasdizainas.com
Kiekis:

Savo judinamos lentynos dėka, mūsų baro stalas yra puikus pasirinkimas ribotos erdvės kambariams. Šiuolaikiško dizaino dėka, stalas bus prašmatnus akcentas jūsų virtuvėje ar valgomajame.

Pagamintas iš tvirtos medienos drožlių plokštės, jis yra patvarus, stabilus ir lengvai valomas. L formos rėmas ir stalą sutvirtinantis trikampis suteikia jam optimalaus stabilumo. Be to, idealaus aukščio ir specialaus dizaino dėka, šis aukštas stalas neabejotinai papildys jūsų namų apdailą. Jauskitės patogiai ir mėgaukitės gėrimu ar patiekalu su savo šeima ar draugais!

Baro stalą lengva surinkti.

  • Spalva: juoda
  • Medžiaga: medienos drožlių plokštė
  • Bendri matmenys: 138 x 39 x 110 cm (ilgis x plotis x aukštis)
  • Lentynos matmenys: 90 x 39 x 107 cm (ilgis x plotis x aukštis)
  • Lentyna yra judinama

Charakteristikos

Spalva
Juoda
Numatomas pristatymo laikas
5
6

 Swedbank  

 SEB  

Luminor

 Revolut

Gflizingas  

inbank lizingas

Susisiekite su mumis

neprivalomas

Prekės atsiliepimai

chat Atsiliepimai (0)

Baro stalas su judinama...

176,18 €