Valgomojo stalas, 140x80x75cm, perdirbtos medienos masyvas

268,62 €
compare Palyginti
Mėgaukitės maloniu valgymu su savo šeima ar draugais kasdien sėdėdami prie šio medinio valgomojo stalo! Šis pietų stalas yra pagamintas iš perdirbtos medienos, kuri buvo surinkta iš sugriuvusių senų pastatų sijų, grindų ir jungčių. Būtent dėl to, jis gali būti pagamintas iš tokių medienos tipų kaip pušis, tikmedis, bukmedis, ąžuolas, kedras, mango mediena, akacija ir kt. Tai reiškia, jog perdirbta mediena išlaiko šių skirtingų medžių savybes. Perdirbta mediena jau yra pasenusi, išdūlėjusi ir sausa, todėl ji nesusitrauks ir neįlinks. Šis stalas yra rankų darbo, o gražūs medienos raštai kiekvieną baldą padaro unikaliu ir šiek tiek išsiskiria vieną nuo kito. Ant tvirto stalviršio galite pasidėti maistą, gėrimus ir kitus dekoratyvius daiktus. Svarbi pastaba: spalvos gali skirtis priklausomai n
Kiekis:

Mėgaukitės maloniu valgymu su savo šeima ar draugais kasdien sėdėdami prie šio medinio valgomojo stalo!

Šis pietų stalas yra pagamintas iš perdirbtos medienos, kuri buvo surinkta iš sugriuvusių senų pastatų sijų, grindų ir jungčių. Būtent dėl to, jis gali būti pagamintas iš tokių medienos tipų kaip pušis, tikmedis, bukmedis, ąžuolas, kedras, mango mediena, akacija ir kt. Tai reiškia, jog perdirbta mediena išlaiko šių skirtingų medžių savybes. Perdirbta mediena jau yra pasenusi, išdūlėjusi ir sausa, todėl ji nesusitrauks ir neįlinks. Šis stalas yra rankų darbo, o gražūs medienos raštai kiekvieną baldą padaro unikaliu ir šiek tiek išsiskiria vieną nuo kito. Ant tvirto stalviršio galite pasidėti maistą, gėrimus ir kitus dekoratyvius daiktus.

Svarbi pastaba: spalvos gali skirtis priklausomai nuo baldo, taip kiekvienam iš jų suteikiant unikalumo. Atranka pristatymui yra atsitiktinė.

  • Medžiaga: perdirbtos medienos masyvas, milteliniu būdu dengtas plienas
  • Matmenys: 140 x 80 x 75 cm (ilgis x plotis x aukštis)
  • Reikia surinkti: taip

Charakteristikos

Spalva
Ruda
Numatomas pristatymo laikas
5

 Swedbank  

 SEB  

Luminor

 Revolut

Gflizingas  

inbank lizingas

Susisiekite su mumis

neprivalomas

Prekės atsiliepimai

chat Atsiliepimai (0)

Valgomojo stalas,...

268,62 €